User:Guilep: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→FSC) |
|||
Line 763: | Line 763: | ||
|''Tangi ia Koe'' | |''Tangi ia Koe'' | ||
|Rennellese | |Rennellese | ||
|colspan="2" {{N/A|Failed to qualify}} | |||
|24 | |||
|88 | |||
|- bgcolor="#DCDCDC" | |||
| <small><span style="color:#999999">117</span></small> | |||
| colspan="7" data-sort-value="zzzzz"|<small><center><span style="color:#808080">Did Not Compete</span></center></small> | |||
|- | |||
|118 | |||
|{{flagicon|Solomon Islands}} Taina Gee | |||
|''Purotu'' | |||
|??? | |||
| | | | ||
| | | |