User:Guilep: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 196: | Line 196: | ||
|26 | |26 | ||
|51 | |51 | ||
|-|bgcolor=gold | |||
|19.03 | |||
|{{flagicon|Italy}} Loredana Bertè | |||
|''Cosa Ti Aspetti Da Me'' | |||
|Italian | |||
|01 | |||
|128 | |||
|- | |||
|19.04 | |||
|{{flagicon|Austria}} MOTSA Feat. David Österle | |||
|''No Fear'' | |||
|English | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||