User:Guilep: Difference between revisions
| Line 676: | Line 676: | ||
|12 | |12 | ||
|67 | |67 | ||
|- bgcolor="#DCDCDC" | |||
| <small><span style="color:#999999">25.05</span></small> | |||
| colspan="7" data-sort-value="zzzzz"|<small><center><span style="color:#808080">Did Not Compete</span></center></small> | |||
|-style="background:#cc9966;" | |||
|25.06 | |||
|{{flagicon|Albania}} Shkodra Elektronike & Roy Paci | |||
|''Askund'' | |||
|Albanian | |||
|03 | |||
|97 | |||
|- | |||
|25.07 | |||
|{{flagicon|Zambia}} WITCH | |||
|''Kamusale'' | |||
|Bemba | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||