User:Guilep: Difference between revisions
mNo edit summary |
|||
| Line 189: | Line 189: | ||
|46 | |46 | ||
|18 | |18 | ||
|- | |||
|19.02 | |||
|{{flagicon|Austria}} Emma-Mo | |||
|''Tagtraum'' | |||
|German | |||
|26 | |||
|51 | |||
|} | |} | ||
mNo edit summary |
|||
| Line 189: | Line 189: | ||
|46 | |46 | ||
|18 | |18 | ||
|- | |||
|19.02 | |||
|{{flagicon|Austria}} Emma-Mo | |||
|''Tagtraum'' | |||
|German | |||
|26 | |||
|51 | |||
|} | |} | ||