User:Guilep: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 215: | Line 215: | ||
|''In A Nutshell'' | |''In A Nutshell'' | ||
|English | |English | ||
|43 | |||
|18 | |||
|- | |||
|19.06 | |||
|{{flagicon|Uruguay}} | |||
| | |||
|Spanish | |||
| | | | ||
| | | | ||
No edit summary |
|||
| Line 215: | Line 215: | ||
|''In A Nutshell'' | |''In A Nutshell'' | ||
|English | |English | ||
|43 | |||
|18 | |||
|- | |||
|19.06 | |||
|{{flagicon|Uruguay}} | |||
| | |||
|Spanish | |||
| | | | ||
| | | | ||