User:Guilep: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→NRG) |
mNo edit summary |
||
Line 145: | Line 145: | ||
|''Swing Guaraní'' | |''Swing Guaraní'' | ||
|Spanish | |Spanish | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|18.08 | |||
|{{flagicon|Andorra}} | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | |