User:Guilep: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→NRG) |
(→NRG) |
||
Line 528: | Line 528: | ||
|35 | |35 | ||
|34 | |34 | ||
|- | |||
|23.03 | |||
|{{flagicon|Austria}} Joyce Muniz | |||
|''Arrivederci Bella'' | |||
|Portuguese | |||
|04 | |||
|104 | |||
|- | |||
|23.04 | |||
|{{flagicon|Latvia}} P.S.PMS | |||
|''Saisti'' | |||
|Latvian | |||
|08 | |||
|80 | |||
|- | |||
|23.05 | |||
|{{flagicon|France}} Pierre Guénard | |||
|''J'ai pas dit oui'' | |||
|French | |||
|17 | |||
|59 | |||
|} | |} | ||