User:Guilep: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 64: | Line 64: | ||
|{{flagicon|Chile}} Niños del Cerro | |{{flagicon|Chile}} Niños del Cerro | ||
|''Contigo'' | |''Contigo'' | ||
|Spanish | |||
|45 | |||
|11 | |||
|- | |||
|17.08 | |||
|{{flagicon|Madagascar}} Nisea | |||
|''Elo Be'' | |||
|Malagasy | |||
|15 | |||
|64 | |||
|- | |||
|17.09 | |||
|{{flagicon|Chile}} Denise Rosenthal | |||
|''Isidora'' | |||
|Spanish | |Spanish | ||
| | | |