User:Guilep: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
m (→NRG) |
||
Line 159: | Line 159: | ||
|''Lluvia de Fuego'' | |''Lluvia de Fuego'' | ||
|Spanish | |Spanish | ||
|29 | |||
|38 | |||
|- | |||
|18.10 | |||
|{{flagicon|Austria}} Ina Regen | |||
|''Nordstern'' | |||
|German | |||
|34 | |||
|40 | |||
|- | |||
|18.11 | |||
|{{flagicon|Canada}} Tennyson | |||
|''Face The Night'' | |||
|English | |||
| | | | ||
| | | |