User:Guilep: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
(→NRG) |
||
Line 175: | Line 175: | ||
|42 | |42 | ||
|29 | |29 | ||
|- | |||
|18.12 | |||
|{{flagicon|Austria}} Cari Cari | |||
|''Mechikko'' | |||
|English | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
(→NRG) |
||
Line 175: | Line 175: | ||
|42 | |42 | ||
|29 | |29 | ||
|- | |||
|18.12 | |||
|{{flagicon|Austria}} Cari Cari | |||
|''Mechikko'' | |||
|English | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||