User:Guilep: Difference between revisions
| Line 691: | Line 691: | ||
|''Kamusale'' | |''Kamusale'' | ||
|Bemba | |Bemba | ||
|31 | |||
|34 | |||
|- | |||
|25.08 | |||
|{{flagicon|Luxembourg}} Jambal | |||
|''*eric the cleric'' | |||
|Instrumental | |||
|25 | |||
|46 | |||
|- | |||
|25.09 | |||
|{{flagicon|Moldova}} Satoshi & Vasile Advahov | |||
|''Asta-i Tara Mea'' | |||
|Romanian | |||
|23 | |||
|45 | |||
|- | |||
|25.10 | |||
|{{flagicon|Moldova}} Dara | |||
|''Să mă vindec'' | |||
|Romanian | |||
|17 | |||
|59 | |||
|- | |||
|25.11 | |||
|{{flagicon|Poland}} Dagadana & Subcarpați | |||
|''Moja mamo'' | |||
|Polish | |||
| | | | ||
| | | | ||